روکش صندلی مناسب خودرو پرشیا جدید

menuordersearch
rukeshcar.ir
پیشنهاد ما
تخفیف ویژه
روکش صندلی مناسب خودرو پرشیا جدید
...

روکش صندلی مناسب خودرو پرشیا جدید

(0)
(0)

روکش صندلی خودرو پرشیا جدید

رنگ و مدل کالا
روکش صندلی خودرو پرشیا جدید
تعداد
+
_
عدد موجودارسال رایگان
970,000 تومان
930,000 تومان

توضیح و ویژگی‌‌‌‌های مهم

خصوصیات بهترین نوع روکش صندلی خودرو: در هنگام انتخاب روکش صندلی خودرو دقت نمایید که یک روکش صندلی خودرو مشخصات زیر را دارا باشد •در برابر ساییدگی مقاومت بالاتری داشته باشد. •شستشوی آن راحت باشد. •در مقابل نور، تغییر رنگ ندهد. •باعث تعریق کمتر بشود. •رنگ آن نیز باید طوری انتخاب بشود که باعث خستگی چشم نشود.

سوالی دارید؟

پشتیبانی آنلاین

توضیحات تکمیلی

خرید روکش صندلی خودرو پرشیا

روکش صندلی پرشیا جدید نقش بسیار مهمی در زیبایی و حفاظت از صندلی خودرو را دارد، صندلی‌‌‌‌های خودرو دائما در معرض آسیب دیدن و آلودگی هستند در نتیجه خرید روکش صندلی خودرو از موارد الزامی برای جلوگیری از کثیفی، پارگی و آسیب‌‌‌‌های دیگر خواهد شد.
روکش صندلی پرشیا از جنس پارچه جودون تهیه شده است.

 

روکش صندلی پژو پارس جدید

روکش صندلی پژو پارس با توجه به رنگ داخل اتاق خودرو انتخاب میشود، سیر تحول در طراحی اتاق پرشیا ( پژو پارس) طی سال‌‌‌‌های گذشته به ترتیب مشکی، کرم و ترکیب مشکی-کرم بوده است. علاوه بر رنگ داشبورد ها در این خودرو باید به رنگ ستون ها و رنگ کمربند ایمنی نیز اشاره کرد. رنگ ستون ها و کمربند ایمنی نیز راهنمای بسیار مناسبی برای انتخاب روکش صندلی است.

 

قیمت روکش صندلی پرشیا جدید

روکش صندلی خودرو پرشیا نیاز است که در برابر ساییدگی مقاومت بالاتری داشته باشد.برای استعلام قیمت روکش صندلی خودرو پرشیا جدید با شماره تماس فروشگاه روکش کار در ارتباط باشید.
رنگ آن نیز باید طوری انتخاب شود که باعث خستگی چشم نشود، شستشوی آن راحت باشد و در مقابل نورف تغییر رنگ ندهد و باعث تعریق کمتر شود.


 

نمودار تغییر قیمت
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

مزایای خرید

آذربایجان شرقی، شهرستان میانه ،بخش کندوان، روستای طوین
شماره تماس :09193260474